MAP

Media archive presents

seznam zveřejněných děl

2018    Dokument o Du Du (video: 1min. 0sec.) Aneta Willertová
2018    Klauzorní prace - zimní semestr 2017/18 (video: 6min. 59sec.) Jana Rémanová
2018    Kouřící trubky (video: 5min. 38sec.) Ateliér Performance FAVU
2018    Návody (video: 11min. 23sec.) Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil
2018    O.N.A. (video: 12min. 26sec.) Eva Sližová, Eva Sližová
2018    Ochrana (video: 1min. 7sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2018    Perspektiva (video: 0min. 41sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2018    Turci (video: 3min. 33sec.) Tomáš Lorenc
2018    Uspořádání bílé na bílé (video: 2min. 36sec.) Nikol Čížek Uxová
2018    Yellow Consensus (video: 4min. 25sec.) Dalibor Vybíral
2017    33 X pokleknout (video: 2min. 40sec.) Markéta Olšarová
2017    Akce Ž (video: 9min. 48sec.) Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil
2017    brččč (video: 10min. 32sec.) Markéta Olšarová
2017    Crash Test (video: 7min. 26sec.) Filip Fidla Martinek, Nikol Čížek Uxová, Sandra Svobodová
2017    CSA (video: 10min. 5sec.) Ateliér Performance FAVU
2017    Čierna dúha (video: 9min. 16sec.) Jakub Bruch
2017    Grid Show (video: 35min. 8sec.) Dalibor Vybíral
2017    Hospoda (video: 1min. 9sec.) Tomáš Lorenc
2017    Jít, přijít, vidět (video: 5min. 16sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2017    Kafe na výstavě Milana Grygara (video: 13min. 18sec.) Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil
2017    Look Inside (video: 2min. 51sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2017    Mouka (video: 4min. 26sec.) Markéta Olšarová
2017    Relativita času (video: 5min. 22sec.) Jakub Bruch
2017    Ruce a nohy (video: 1min. 55sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2017    Rukavička (video: 1min. 32sec.) Tomáš Lorenc
2017    Světlo (video: 5min. 56sec.) Nikol Čížek Uxová
2017    Vrchol a územie (video: 59min. 19sec.) Štefan Mlynarčík
2017    Žena z Marsu (video: 10min. 44sec.) Esther Guardamino Gonzalo
2016    15 dni (video: 7min. 41sec.) Eva Sližová
2016    Amicorum (video: 8min. 56sec.) Michaela Čížková
2016    Benešovský“ Mekáč“ (video: 3min. 57sec.) Nikol Čížek Uxová
2016    Darování krve (video: 7min. 56sec.) Tomáš Kopčil
2016    Dominatrix (video: 3min. 33sec.) Zuzana Štefková
2016    EXISTEXION (video: 2min. 55sec.) Roman Robaard, Roman Robaard
2016    Fontána (video: 14min. 35sec.) Nikol Čížek Uxová
2016    Genesis (video: 5min. 46sec.) Kateřina Olivová
2016    Horský vzduch (video: 1min. 39sec.) Filip Fidla Martinek
2016    Hrdinná dojnice gorila a její víceúčelové prsy (video: 14min. 13sec.) Kateřina Olivová
2016    Instalace instalace (video: 8min. 15sec.) Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil
2016    Já v možnostech (video: 3min. 39sec.) Eva Lukešová, Eva Lukešová, Eva Lukešová, Eva Lukešová, Eva Lukešová
2016    Jak funguje archiv Vašulkových pro výstavu Mystery of Memory (video: 4min. 13sec.) Filip Fidla Martinek
2016    Komunikace 1988 (video: 2min. 49sec.) Filip Fidla Martinek
2016    Kontrola hladiny oleje (video: 2min. 54sec.) Tomáš Kopčil
2016    Kopáči brambor (video: 5min. 27sec.) Filip Fidla Martinek
2016    Lov na genia loci (video: 0min. 24sec.) Eva Sližová, Eva Sližová, Eva Sližová, Eva Sližová, Eva Sližová
2016    Mystery of Memory - Česká televize (video: 1min. 53sec.) Ateliér Performance FAVU
2016    Omalování (video: 4min. 36sec.) Tomáš Kopčil
2016    Otočení kamene (video: 1min. 57sec.) Tomáš Kopčil
2016    Pomáhání v pálenici (video: 4min. 3sec.) Tomáš Kopčil, Tomáš Kopčil
2016    Přenesení zrcadla (video: 1min. 35sec.) Tomáš Kopčil
2016    Přinesení rezervního kola (video: 2min. 21sec.) Tomáš Kopčil
2016    Rozfoukávání ohně (video: 2min. 48sec.) Tomáš Kopčil
2016    Řezání větve (video: 2min. 40sec.) Tomáš Kopčil
2016    Shibari v kožichu (video: 5min. 3sec.) Zuzana Štefková
2016    Skutečná nepřítomnost (video: 1min. 56sec.) Nikol Čížek Uxová
2016    Stříhání větviček do ptačí voliéry (video: 1min. 56sec.) Tomáš Kopčil
2016    Utrhnutí stébla (video: 0min. 37sec.) Tomáš Kopčil
2016    Úvazy (video: 7min. 38sec.) Zuzana Štefková
2016    Výměna plynové bomby (video: 3min. 17sec.) Tomáš Kopčil
2016    Výměna zimní pneumatiky za letní (video: 5min. 55sec.) Tomáš Kopčil
2016    Vyzvednutí léků (video: 3min. 5sec.) Tomáš Kopčil
2016    Zaklenutí (video: 46min. 34sec.) Aneta Willertová
2016    Zakoupení salátu (video: 0min. 33sec.) Tomáš Kopčil
2016    Závěs kožešin (video: 3min. 55sec.) Zuzana Štefková, Zuzana Štefková
2016    Záznam Dekódování (video: 4min. 28sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Bakterie_1 (video: 0min. 38sec.) Tereza Vinklárková
2015    Bakterie_3 (video: 0min. 41sec.) Tereza Vinklárková
2015    Budoucnost (video: 11min. 25sec.) Dana Balážová
2015    Cesty do minulých životů (video: 0min. 0sec.) Pavel Pražák, Pavel Pražák, Pavel Pražák, Pavel Pražák
2015    Co jsi neviděla (video: 9min. 53sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Extrakt ze Salónu F. Cundrly (video: 1min. 33sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Festival AKT5 / studenti T.R. (video: 4min. 42sec.) Jennifer Helia De Felice, Nikol Čížek Uxová, Jakub Tomáš, Tereza Vinklárková, Michaela Čížková, Ateliér Performance FAVU , Filip Fidla Martinek
2015    Hra / Norogachi - 4'33" (video: 6min. 54sec.) Tomáš Ruller, Tomáš Ruller
2015    Hrát na Steinu hrající na dívku (video: 1min. 5sec.) Slavomír Krekovič
2015    Koncert Durkheim Dolls (video: 54min. 14sec.) Jakub Tomáš, Matěj Kolář, Jennifer Helia De Felice
2015    Konference Intuice - Kristín Scheving (video: 26min. 42sec.) Media Archiv
2015    Malamut 2015 (video: 3min. 33sec.) Ateliér Performance FAVU
2015    Na hraně chaosu (video: 0min. 38sec.) Jiří Waschka
2015    PardubiAKce (video: 0min. 26sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Parkování Xi'an (video: 15min. 13sec.) Tomáš Ruller
2015    Penetrace situace (video: 1min. 3sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Putování po stopách Miloslava Sonnyho Halase (video: 21min. 30sec.) Bedřich Prokop, Jana Písaříková
2015    Silent movements (video: 4min. 14sec.) Dana Balážová, Dana Balážová
2015    Stolička (video: 3min. 0sec.) Jakub Bruch
2015    Světlo, které neexistuje (video: 1min. 21sec.) Filip Fidla Martinek
2015    Tribute to divergent thinking (video: 0min. 0sec.) Dana Balážová
2015    Vasulka Chamber (video: 15min. 54sec.) Jennifer Helia De Felice
2014    Absence (video: 16min. 43sec.) Petr Machač
2014    Bez nazvu (video: 6min. 22sec.) Jakub Bruch, Jakub Bruch
2014    Gaudeamus (video: 3min. 44sec.) Filip Fidla Martinek
2014    Kdo - Performance Jany Orlové (video: 3min. 59sec.) Jana Orlová
2014    Krajino (video: 9min. 7sec.) Filip Fidla Martinek, Matěj Kolář
2014    Last Unicorn (video: 1min. 46sec.) Kateřina Olivová
2014    Mad System (video: 1min. 12sec.) Jakub Bruch
2014    Maso, kosti, zbytečnosti (video: 6min. 49sec.) František Walter
2014    Neighborhood Warrior (video: 3min. 15sec.) Šimon Kadlčák
2014    Panda doesn't like disco! (video: 3min. 26sec.) Kateřina Olivová
2014    THE BLACK TAPES I. (video: 3min. 29sec.) Filip Fidla Martinek
2014    THE BLACK TAPES II. (video: 1min. 19sec.) Filip Fidla Martinek
2014    THE BLACK TAPES III. (video: 1min. 56sec.) Filip Fidla Martinek
2014    VIVAT (video: 2min. 2sec.) Filip Fidla Martinek, Jennifer Helia De Felice
2014    vs.Interpretace (video: 0min. 32sec.) Jennifer Helia De Felice
2014    Wildmandreadman (video: 4min. 56sec.) Jakub Tomáš
2014    Zelený bar (video: 1min. 17sec.) Filip Fidla Martinek
2013    Alois (video: 4min. 25sec.) Kateřina Olivová
2013    Art Info (video: 9min. 24sec.) Zuzana Janečková
2013    Black, screen 01 (video: 0min. 0sec.) František Pavúček
2013    Black, screen 02 (video: 29min. 16sec.) František Pavúček
2013    Come As You Are (video: 0min. 54sec.) Šimon Kadlčák
2013    K portrétu (video: 4min. 22sec.) Dana Balážová
2013    Krok zpět je povolen (video: 1min. 29sec.) Šimon Kadlčák
2013    Napětí (video: 2min. 11sec.) František Pavúček
2013    Neaktivní v aktivním (video: 20min. 19sec.) Tomáš Ruller
2013    Sand - Snow (video: 1min. 18sec.) Zimčíková Jana, Dalibor Vybíral
2013    Slízat smetanu (video: 1min. 9sec.) Dalibor Vybíral
2013    V kompozicích (Dveře) (video: 3min. 39sec.) Šimon Kadlčák, Andrei Shulha
2013    V kompozicích (ŽŽŽ) (video: 8min. 40sec.) Andrei Shulha, Šimon Kadlčák
2013    Všechno je stvořeno zkrze něho a pro něho (video: 1min. 54sec.) Michaela Čížková
2013    Vyvolaná kompozice (video: 1min. 14sec.) Filip Fidla Martinek
2013    Zatím konečno (video: 4min. 26sec.) Michaela Čížková
2012    1,0 int (video: 1hod. 26min. 41sec.) Jana Švecová
2012    29 Formas de Cruzar le Ciudad (video: 5min. 27sec.) Clara Andres Rodriguez
2012    Adršpach (video: 6min. 49sec.) Nikol Čížek Uxová
2012    Bez Názvu (video: 2min. 31sec.) Martin Cáb
2012    Harmonie (video: 4min. 5sec.) Matúš Baluch, Václav Stratil
2012    Chránič trhu (video: 4min. 32sec.) Tomáš Ruller, Tomáš Ruller
2012    Jáma smrti a řeřavá bažina prolnutí (video: 13min. 48sec.) Jan Smutný, František Walter
2012    O mlčení v umění (video: 0min. 50sec.) Matúš Baluch, Václav Stratil
2012    Triptych (video: 2min. 7sec.) Dana Balážová
2012    Uplácat se k smrti (video: 1min. 6sec.) Tomáš Kouba
2012    Život podle nich (video: 16min. 17sec.) Ivana Bendová
2011    Duch kanálu / You You Ghost (video: 31min. 46sec.) Tomáš Ruller
2011    Everlastinglove (video: 3min. 22sec.) Kateřina Olivová
2011    Houpačka (video: 0min. 55sec.) Martin Cáb
2011    Panda Kopanda (video: 9min. 54sec.) Kateřina Olivová
2011    Shnilé srdce (video: 4min. 35sec.) Tereza Damcová
2011    Šetřič (video: 10min. 54sec.) Tomáš Kouba
2011    Ustalovač v prostoru a čase (video: 11min. 22sec.) Klára Kleinerová
2010    A proč ne? (video: 22min. 4sec.) Štěpán Čížek
2010    Babinský (video: 5min. 22sec.) Petr Horák
2010    Běh (video: 7min. 26sec.) Zimčíková Jana
2010    Běh (video: 1min. 0sec.) Kateřina Olivová
2010    Bez názvu (video: 2min. 50sec.) Štěpán Čížek
2010    Bez názvu (bakule) (video: 13min. 12sec.) Klára Kleinerová
2010    Bike Destroyer (video: 8min. 35sec.) Dimitrij Kruglov
2010    Blindman (video: 5min. 0sec.) František Pavúček
2010    Breath man (video: 8min. 7sec.) František Pavúček
2010    Český budhista (video: 15min. 0sec.) Matěj Kolář
2010    Hra o jablko (video: 2min. 48sec.) Marie Polaskova
2010    Hyena (video: 11min. 19sec.) Tomáš Kouba
2010    Kačica (video: 0min. 57sec.) Martina Růžičková
2010    Koně (video: 14min. 58sec.) Andrei Shulha, Dimitrij Kruglov, Tomáš Hodboď
2010    Na hrobě mé drahé matky (video: 2min. 31sec.) Martina Růžičková
2010    Night Bird (video: 8min. 59sec.) Aneta Jochimová
2010    Optimistic (video: 8min. 19sec.) Andrei Shulha
2010    Orloj (video: 8min. 20sec.) Tomáš Hodboď, Dimitrij Kruglov
2010    Osel (video: 5min. 46sec.) Tomáš Hodboď
2010    Porto (video: 8min. 7sec.) Dimitrij Kruglov
2010    Prach (video: 9min. 3sec.) František Pavúček
2010    Shaman (video: 2min. 3sec.) Ema Harmadyova
2010    Slavnost (video: 4min. 40sec.) Lada Kopřivová
2010    Small Imbecil Adventure (video: 3min. 29sec.) Martina Růžičková
2010    Tetování (video: 8min. 6sec.) Klára Kleinerová
2010    Total final tlačenka (video: 5min. 1sec.) František Walter
2010    Trailer Dánsko (video: 3min. 46sec.) Jan Smutný
2010    Umění umírat (video: 22min. 29sec.) Jakub Tomáš, Jana Orlová
2010    Vážení váhy čekání / 7 h. (video: 0min. 0sec.) Tomáš Ruller, Tomáš Ruller
2010    Ve světle jsou všechny (video: 5min. 32sec.) Lenka Žampachová
2010    Zežeru co můžu (video: 3min. 1sec.) Pavla Kislerová
2010    Zuzupingu - winter semestr (video: 2min. 59sec.) Zuzana Janečková
2009    Kus míru / Grotowskému (video: 7min. 24sec.) Tomáš Ruller
2009    Volání o pomoc (video: 2min. 38sec.) Tomáš Kouba
2008    How to love (video: 1min. 32sec.) Marie Polaskova
2008    Krematorium (ukázka) (video: 22min. 27sec.) Tomáš Hodboď, Michael Rampula
2008    Lovci velryb (video: 22min. 40sec.) Tomáš Hodboď, Michael Rampula
2007    Letadlo Daemon (video: 4min. 24sec.) Petra Pohlová
2007    Ninja Kata (video: 1min. 15sec.) Marie Polaskova
2007    Otevřená situace PQ Praha - trailer (video: 15min. 56sec.) Tomáš Ruller, Tomáš Ruller
2006    Politická debata (video: 5min. 45sec.) TV studio FAVU , TV studio FAVU
2006    Skřítek (video: 1min. 11sec.) Veronika Vlková
2006    Vesmír (video: 16min. 27sec.) Pavel Pražák, Pavel Pražák, Pavel Pražák
2005    Baba (video: 0min. 58sec.) Veronika Vlková
2005    Máslo (video: 1min. 57sec.) Veronika Vlková
2005    Nmnm (video: 1min. 1sec.) Veronika Vlková
2005    Vánoční disco (video: 4min. 50sec.) Tereza Damcová
2004    Usnul dub (video: 4min. 6sec.) Marta Svobodova
2003    Chime des ciseaux (video: 7min. 53sec.) Antonin Koutny
2003    Srdce (video: 5min. 25sec.) Tereza Damcová
2003    Stůl (video: 5min. 32sec.) Tomáš Hrůza
2003    Šoulání (video: 14min. 37sec.) Tomáš Hlavenka
2002    Nesmrtelná (video: 24min. 9sec.) Kateřina Tmějová
2002    Pohádka pro malého chlapce (video: 7min. 16sec.) Tereza Damcová
2002    Revidovaný Jurský Park (video: 3min. 27sec.) Fouzi Mohamed Salem
2002    TV-čaj (video: 5min. 13sec.) Petr Dvořák
2001    Pohyby (video: 5min. 54sec.) Petr Dvořák, Petr Dvořák
2000    ODRAZ (video: 3min. 18sec.) Marta Svobodova, Katerina Spacilova
2000    Osel (video: 0min. 0sec.) Tomáš Hodboď
1999    Poslední vteřiny tísíciletí (video: 3min. 48sec.) Matěj Kolář
1998    13 revír (video: 1min. 45sec.) Zdeněk Mezihorák, Zdeněk Mezihorák
1998    Já & ty incognito (video: 3min. 17sec.) Zuzana Růžičková, Ladislav Zelezny
1998    Miluji tě (video: 3min. 15sec.) Petronela Tančeková
1998    OEDIV (video: 2min. 32sec.) Zdeněk Závodný
1998    Po stopách krve (video: 3min. 30sec.) Zdeněk Mezihorák, Zdeněk Mezihorák
1998    Spejbl & Hurvínek (video: 1min. 29sec.) Zdeněk Mezihorák
1997    Skvrna (video: 48min. 24sec.) Tomáš Ruller
1997    Vidíme jen to, co vidět chceme (video: 1min. 19sec.) Jozefína Slezáková
1997    Vlna (video: 6min. 11sec.) Petr Šesták
1996    Dívej se (video: 2min. 3sec.) Nadja Slovak
1996    Geneze Trávomuže (video: 9min. 48sec.) Petr Šesták
1996    Chlapi si myslí divný věci (video: 5min. 59sec.) Světlana Kulíšková
1996    Trafikant (video: 2min. 0sec.) Petr Šesták
1996    Ze tmy (video: 1min. 52sec.) Marek Mařan
1995    1 minuta (video: 1min. 0sec.) David Burk
1995    Kolo (video: 5min. 35sec.) Marek Mařan
1995    Lampa (video: 2min. 1sec.) Zdeněk Mezihorák
1995    Satisfaction (video: 4min. 7sec.) Milan Kincl
1995    Stereo (video: 5min. 23sec.) David Burk
1994    24 hod. / in Belfast (video: 6min. 53sec.) Tomáš Ruller
1994    Iglau in blau (video: 2min. 6sec.) Petr Bradáček
1994    Po stopách krve (video: 0min. 0sec.) Zdeněk Mezihorák
1994    Tele-presence / Dis-play - Praha (video: 17min. 18sec.) Tomáš Ruller
1992    Video-performance / Černá díra (video: 8min. 37sec.) Tomáš Ruller
1991    Ne-hybnost (video: 10min. 52sec.) Tomáš Ruller
1989    Black Market 1989 - extrakt (video: 3min. 34sec.) Tomáš Ruller
1989    Dialog Los Angeles / Praha - extrakt (video: 5min. 7sec.) Tomáš Ruller
1989    Reklama (video: 16min. 37sec.) Tomáš Ruller
1988    Ve třech dnech / 72 h. - extrakt (video: 5min. 25sec.) Tomáš Ruller
1988    8.8.88 (video: 44min. 48sec.) Tomáš Ruller
1987    Pakulení - extrakt (video: 12min. 15sec.) Tomáš Ruller
1987    Prezentace / 5 dní (video: 1hod. 50min. 53sec.) Tomáš Ruller
1986    Black Market 1986 - extrakt (video: 3min. 13sec.) Tomáš Ruller
1986    Ve dvou - druhá část (video: 3min. 28sec.) Tomáš Ruller
1985    Padání (video: 4min. 34sec.) Tomáš Ruller
1984    Rozbíjím své sochy / Pálím své kresby (video: 7min. 12sec.) Tomáš Ruller
Projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.